SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Combo 1.2 ndrrim i mundshem
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1997
ID e produktit :
139225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Combo 1.2 benzin 1997.
Vetura eshte ne gjendje shum te mir, me goma te reja te dimrit, regjistrim 1 vit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
045966733
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »