SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 270 - CDI
Çmimi :
€7,299.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- ML 270
- MOTORI 2.7 CDI
- AUTOMATIK TIPTRONIK
- VITI I PRODHIMIT 2005
- SHIBER ELEKTRONIK
- DRITAT XENON
- ULSET LEKURE
- ULSET ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
- SENSOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- AUTO HOLD SYSTEM
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT

- TEL 044890738


Polo . Audi . Golf 4 5 6 . Bmw 530 . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot . Citroen . Passat . VW . Tiguan CC ML270
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
044890738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »