SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E350 dizel 4matik me rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Lloji :
Mercedes E 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2012
ID e produktit :
139237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E350 dizel 4matik me tabela rks dhe rexhistrim ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht full full ekstra viti 2012....

Teli:....
044-900-006..
045-586-151..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »