SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Citroen C4
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
139245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen C4 ne gjendje shum te mir,viti i prodhimit 2008, 1,6 Benzin,ngjyra vishnje metalik,nr konktaktus 049/373761

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Hamburg, Germany
049/373761
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »