SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitcubishi L200
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Mitsubishi L200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitcubishi L200 viti 2007 2,5 disel i ardhur nga gjermonia me targa gjermane Nr viber 049672055

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bisa
049672055
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »