SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Sharan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
139259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Sharan.1.9 tdi (di) te kuqe.Regjistrim dej ne gusht te 2017.Per ma shum na kotaktoni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nysret
Prizren
044351637
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »