SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
139261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045-908-358
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »