SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 525
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
139262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 525 vetura posdin navigacion regjistrim abes espe centrall airbeg klimatronik etj,gjendje t shkelqyshme si jasht ashtu dhe mbrendaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044438443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »