SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Vito 115 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
139265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz Vito 115 CDI
Viti i prodhimit 2004
Diesel 2.2
Km. 26000
Shum i ruajtur
Postuar nëpërmjet celularit
Numri...045-245-
841.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Drenoc
045245841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »