SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220 CDI ELEGANCE XENON
Çmimi :
€2,499.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
139269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c220 cdi pa dogan elegance , xenon fabrikisht , pasqyret palohen me rrym , ne gjendje te mir viti i prodhimit 2000 , 2.2 143 ps per me shum kontakto 045 213 000 / 049235485Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
049235485
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »