SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vectra b
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
ID e produktit :
139273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vectra b 2.0 benzin viti prodhimit 1997 ne gjendje te mir muzik full extra klim abs centrall pasgjyret me nxemje per me shum info 045 475-758

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
drilon
Fushë Kosovë
045 475-758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »