SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 312
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Hidraulik
ID e produktit :
139274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi esht ne gjendje shum te mir,regjistrim ka deri ne muajin 06.2017.
Per me shum informata +37744948998
Bëjm ndrrim edhe me veturë
Informata rreth publikuesit
shendrit
Prishtinë
044948998
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »