SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
139283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gollf dizel TDI të kuqe 150ps fabrikisht +qip 35ps 185ps ka shiber tempomat pulla me vollan lkur mrena karrikat me nxemje amortizera gasni senzora te shiut fellne te gollfit R32 dritat me llupa xenon +guma te dimnit me bandash regjistrimi i par me RKS korp llamell zamajac te ndrrume rrypin e motorrit te ndrrum si dhe vajin filterat km 220mi te kaluaraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Allen
045474415
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »