SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d m paket 2010
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320d mpaket fabrikisht
Manual
Full
Servis te gjitha te kryera
Ka te ndrruar shajmen e radilices egr ventill diskat gurtnet ulem e menjaqit ulen e motorit filterat komlet griaqt llagerat e rrypav te shajma e radililices amortizerat simeringin te shajmja e radilices gumicat ne trap te gjitha pjest origjinale te bmw grup me nje fjal vetura eshte tip top
Ka opcione te ndyshme si xenon bi xenon led lci
Facelift
Sistemin auto stop start thezet dhe shuket gjat kolones dhe ne semafora
Eco mode
Zenzora parkingut , dritav, brisaqeve etj
Kamer mrapa
Goma te reja te dimeit me fellne origjinal te vetat perpara mat ngushta mrapa mat gjona mpaket
Krovin mrenda te zi interierin full m paket me ulse antillop
Alarm
Gjamat te erresuara
Tempomat
Komand ne timon
Timonin mpaket
Sistemin e audis te modelit te ri
Navi, navin funksional, mp3 aux usb
Sistemin e audios harman Kardon
Rexhistrim deri ne fillim te muajit shkurt
Ia vlen te cektet bleresit te vetures meniher iu behet kontrata dhe i perkthehn dokumentat ne emer te tij
Vetura nuk eshte ne peng, korotoral apo ne hipotek te gjith dokumentacionin e ka te rregullt
Pres bleres serioz
Rexhestrim deri fund janarit 2018


Per me shum info mund te lajmrohuni ne viber
Informata rreth publikuesit
Farush
Prishtinë
044248748
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »