SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHKODA FABIA 2002 1.4 MPI BENZIN BEJ NDRRIM
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
139286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHKODA FABIA 1.4 BENZIN VITI 2002 MPI
KLIM ABS AIR BAG NE GJENDJE SHUM TEMIR SHUM E RUJTUN ME TABELA TE HUJA
BEJ NDRRIM ME TOURAN GOLF 3 GOLF 2 MERCEDES OPEL ZAFIRA ELEKTRONIK IPHONE 6 IPHONE 6PLUS IPHONE 7 IPHONE 7PLUS SONY LG IMAC APPLE SMART TV ETJ
QMIMI 1200 EURO
INFO 044 836 839 VIBER +37744836839
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »