SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
139288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
citroen c3 1.2 benzin 2003 ne gjendje shume te mir servis te kryer 4 goma te reja te dimrit
+386 49 870 888Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mm
Prishtinë
049822385
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »