SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2016
ID e produktit :
139289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e re viti i prodhimit 2015 i rexhistruar per her te par me RKS 24-10-2016 benzin 1.2 TE KALUARA KA 600KM u vozit deri sa jon kry dokumentat per homologim dhe rexhistrim! Boj ndrrim me ndonje vetur ne vler deri 3000-4000€ ! Me pare kesh qmimi eshte i diskutueshem tel 044188115
Informata rreth publikuesit
prishtinë
Prishtinë
044188115
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »