SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat C3 1.9 TDI
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
139293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat 1.9 TDI Ne gjendje perfekte pa asnje cent investim me goma te dimrit gjithqka funksionale shum i rujtun jashte dhe shum i paster brenda
viti i prodhimit ne funde te 2005
tel viber 044800076 dhe ipko 049506000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »