SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,700
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
139301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw x5 full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qerim
Bosna, Federation Of Bosnia And Herzegovina, Bosnia And Herzegovina
+387 62 773 897
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »