SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI 2011
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
139306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 2011

Fuqia e Motorit-105 KW
Ndërruesi - Automatik

Çmimi: 13.000 €

Te Erber Automobilat. Në Shitje

☏ +377 (44) 504 054
☏ +377 (45) 255 359
☏ +377 (44) 650 141 www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »