SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 i doganuar dhe homologim
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:36
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
139311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Meriva 1.7 CDTI 2005
I sapo ardhun nga Gjermania i doganuar dhe homologim
Qmimi : 4,500
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Pristina
044907070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »