SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 Tdi 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
139312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite golfi i sapo ardhur nga gjermania 1.9 tdi posedonLiber servisi 248000 kmGjama dhe pasqyre elektronikeKarriga me nxemjeRadio cd navi blutoth dvd Klima teonic Fellne me goma te dimritDrita xenonTempomatPer me shum info tel 044181927 ose ne viber +37744181927

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044181927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »