SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.6 TDi i posa Doganuar Regjistruar Rks
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '17
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
139317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.6 TDi i posa Doganuar Regjistruar Rks

Viti 2009
Dizel 1.6
Regjistrim 1 Vit
Vetura Gjendet ne Prishtin
Tel: 045 357 257
Informata rreth publikuesit
LIRIDON
Prishtinë
045 357 257
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »