SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CL600
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
132,754
Motori (kubik) :
6000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
139322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes CL600 -2002 full extra 045 510 962


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Young
Prishtinë
045510962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »