SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
139323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran 1.9 TDI 2005 i sapo doganuar 7ulse tempomat klimatik liber t servisit etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »