SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes e220 cdi
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
139326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes e220 cdi viti 2000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Pejë
044116644
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »