SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes 190
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
MECEDES
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
139335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite mercedes 190 1.9 dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045568272
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »