SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.2 BENZIN
Çmimi fillestar :
€350.00
Ju kurseni :
€1.00 (1% zbritje)
Çmimi :
€349.00 Çmimi rritet në €350.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:51
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1988
ID e produktit :
139336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- OPEL CORSA
- MOTORI 1.2 BENZIN
- I REGJISTRUAR EDHE 2 MUAJ

- TEL 049764264


Polo . Audi . Golf 4 5 6 . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot . Citroen . Passat . VW . Tiguan CC
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
044890738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »