SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525 D AUTOMATIK PANORAM 10 MUJ RKS 2009
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:36
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,245
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
139342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 525 D

VITI I PRODHIMIT : 2008

NGJYRA : ZEZE METALIKE

E REXHISTRUAR RKS DERI NE SHTATOR 2017

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

ULSE LKUR
DVD
NAVI
XENON
AUTOMATIK
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
SENZORA PARKINGUT
ULSE ELEKTRONIKE
FELLNE
KLIMA
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 7900 EURO

TEL : 045 680 186

PRES BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »