SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK-TIPTRONIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE NDRROJ VETUREN AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK VITI 12 2005 MODEL 2006 RKS 7 MUJ KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »