SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
139350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetGolf 4 Dissel 1.9KlimCentralGoma te reja AbsEsp Dogan e par ne RKS qe 3 muj esht doganuNe gjendje shum te mir 044642693Vaiber +37744642693

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »