SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 190 - 89
Çmimi :
€2,299.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz 190 viti i prodhimit 1989 me gjendje perfekte.
I doganuar ne Kosove ne vitin 2004.
11 muaj RKS
Shiber
Servo
Abs
Hallogenka
Fellne 15
Per me shume info:044 459 627
VIBER:+37744 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »