SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite ose ndrrohet vw cady 2006-2.0 sdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
128,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet vw cady -2006-2.0 sdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
044-411-482
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »