SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hond
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Honda Accord
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2004
ID e produktit :
139364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
honda 2.4 benzin esht ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne numrin +37745953030 ndrrimi i munshum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Drenas
045953030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »