SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MercedesBenz C200 CDI Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C200 i doganuar Avantgarde me liber t servisit dy qelsa navi dvd cd tempomat 5ulse 4dyer klim ac eyjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »