SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Vaneo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Vaneo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,141
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
139373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes-benz modeli vaneo 1.7 viti i prodhimit 2002 karbiranti Naft ngjyr hiri-metalike esht ne gjendje shum te rregull esht i doganuar ne RKS rigjistrim ka edhe 10muaj posedon edhe paisjet dimrore.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nisret
Rahovec
049860770
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »