SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
139374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh peugeot 206
Viti Prodhimit 1999
Motori 1.9
Diesel
me Tabela te Frances (i ardhur nga France)
Qmimi 1100 Euro

Viber +37745 545 182
Informata rreth publikuesit
Ethereum
Prishtinë
045 666 678
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »