SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2005 2.0 TDI
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A3 2005 2.0 TDI Audi osht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike ka te gjitha servisat e krym Rks 9 muj regjistrim. E inportuar nga zvicrra audia ka keto pasije Goma te reja te dimrit me Alu Fellga Ka senzor parkingu , shiut Ka espAbs Tempomat Air beg 5 dyerNgjyr te zezRadio cd usb 6 shpejtesi Per info na kontaktoni 0037745321805 viber 0453218050038649321805049321805

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexha-N
Prishtinë
38649321805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »