SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T5 2005 2.5 TDI 4 motion
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:28
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
139381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi 2005 tdi Di te kuqe 131 ps 4 motion 6 shpejtesi pa dogan ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 049321 805 /045321805 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexha-N
Prishtinë
38649321805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »