SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:39
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2000
ID e produktit :
139391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi me motor 2.4,i zhdoganuar nuk eshte i regjistruar ne Kosove.
Cmimi sipas marreveshjes

044254942/049612382
Informata rreth publikuesit
Nasim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »