SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 1.4 HDI
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '17
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
139396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 206 1.4 HDI. Viti i prodhimit 2004
Posedon ABS, klimatronik, kasetofonin me CD nga fabrika (komanda në timon), katër goma të dimrit dhe 4 goma të verës.
E regjistruar në RKS dhe ka regjistrim deri me 14 Shtator 2017.
Vetura është shumë ekonomike.
Çmimi është pak i negocueshëm. Ndërrim nuk bëjë.
Informata rreth publikuesit
bernard
Prishtinë
045424599
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »