SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 viti 2005 dizel 2.0 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:56
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A3 viti i prodhimit 2005 dizel 2.0 TDI Automatik tiptronik Multitronik , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, dirigjuse ne vollan , gjama elektronik , pasqyre elektronik , interjerte lekures , karriga me nxemje , goma te reja fellne te aluminit , i ardhur nga Zvicrra i doganuar dhe regjistruar ne rks perher te parë , ne gjendje teknike shum shum te mir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »