SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi 80 1.8
Çmimi fillestar :
€350.00
Ju kurseni :
€100.00 (29% zbritje)
Çmimi :
€250.00 Çmimi rritet në €350.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
139414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi 80 1.8 benzin kontaktoni ne viber +37745648757
Pa regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
043810794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »