SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:24
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
139416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Volkswagen
Golf 5
1.9 TDI
Manuel
Klim - AC
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Board Computer
Viti 2006
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zezë Metalike
CCM : 1896
KW : 77
KM : 208.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore )
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »