SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6 turbo diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
139417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 - 1.6 turbo diesel. Me 4 goma te dimrit plus 4 te veres me fellne si ne foto. Vetura ka regjistrim 11 muaj, muzik (bass JBL 1000 watt, pajaqall). Per ma shum kontakt ne viber. Ndrim nuk baj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Prizren
049807190
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »