SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo 1.9 jtd
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
139424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 1.9jtd viti 2000 regjistrim deri ne korrik 2017 , ne gjendje shum te mir si brenda edhe jasht . Per me shum kontaktoni ne nr , viber 044-179-232

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Deçan
045 574 212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »