SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.6 Tdi MAXI KLIMA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:20
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
139427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VW CADDY 1.6 TDI-75 KW(101PS),BLUEMOTION, MAXI,PARROT, KLIME,ABS,ESP,SERVO,2 QELSA,TEMPOMAT, BORDKOMPJUTER,SENZORA PARKINGU, XHAMAT ME RRYME,PASQYRET ME RRYME, START -STOP,DRITA TE MJEGULLE,etj044/ 41 42 43

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »