SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3. 1.6 TDI - 2010
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
139442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 1.6 tdi sportback 2010 i sapo ardhur nga zvicera vetura esht PA DOGAN dhe posedon. Klimtronik. Tempomat. Start stop. Sensora parkingu. Navi te madh. Aux. bordkomjuter te madh. Pulla ne timon. Leda. Airbeg. Abs. Esp. Mbyllje qendrore. Centrall. Gjamat elektrik. Ka 165.000 km me liber servisi te gjith ne vw & audi. Etj. Tel. 044-606-058.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Prishtinë
044606-058
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »