SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.7 DTI Motorr JAPAN
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
139448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel cora,2 dyer,1.7 DTI me hargjime tejet te vogla dhe motorr japan me zingjir ne gjendje perfekte.Karaseria dhe brenda vetura eshte pa asnje verejtje,ABS hidraulik.Hipotek nuk eshte dhe perkthimi behet per 1 ore.qmimi 2800 euro
Informata rreth publikuesit
Senol
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »