SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 206 Cc Cabriolet
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugot 206 CC Kabriotlet 2.0 BenzinVetura eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt dhe posedonKlim Abs Karrikat Lekur Dritat Kseon etj etjKerri osht tip top krejt i ka rexhistrim t merkuren i kem ba pra ka 1 vit per me shum infoTel 044178555oseViber +37744178555

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon B.
Prishtinë
044178555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »